"Probudím se" z obyčejného snu

16.02.2014 09:29

 LD mívám už asi 15 let, aniž bych si je nějak moc přál, ale spíše se mi dějí samovolně od doby, kdy sem četl Castanedu a naučil jsem se najít svoje ruce. Používal jsem to jen nějaký čas a pak už to nebylo třeba. Zvládnu dobře lítání i průchod zdí a když se mi opravdu daří, tak i změnu prostředí nebo materializaci. Přesto mě trápí jeden sen, kvůli kterému jsem toho před delší dobou nechal a když přišlo "strašidelné" LD, tak jsem se prostě úmyslně vzbudil. Teď, když se LD zaobírám poněkud hlouběji, tak bych se toho rád zbavil, protože je to zároveň nejlepší sen, kdy naprosto okamžitě rozpoznám, že jde o LD.

    Takže sen je následovný: "Probudím se" z obyčejného snu ve svém pokoji a normálně ležím na posteli jako vždycky. Kolem je nepřirozená tma (větší než normálně v mém pokoji je) a zjistím, že se téměř nemohu pohnout. I obyčejné nadzvednutí ruky vyžaduje usilí, jako kdyby vážila snad 150 kilo. V tuhle chvíli už bezpečně vím, že jsem v LD. Co je ale víc nepříjemné, že mám neskutečně silný pocit, že někdo nebo spíše něco je za mnou. Někdy dokonce slyším, jak mi dýchá přímo za zády a skoro i cítím ten dech na zátyku. Není to snad ani člověk, ale spíš něco jako zhmotnělá tma nebo nevím, protože jsem to snad ani nikdy neviděl. Nicméně moje léty nacvičená reakce byla chtít se vzbudit, pokud to nešlo, tak začít křičet, až jsem se vzbudil ovšem většinou ne na poprvé, ale někdy třeba na podesáté. Zkrátka se pořád budím do tohohle jednoho snu stále dokola, až se nakonec vzbudím opravdu. Reál poznám vždycky bezpečně a nedá se to poplést.

    Nemůžu pak jít hned spát, ale musím se jít najíst nebo pustit telku a chvíli na ní vejrat, protože když usnu hned na to znovu, bude se mi ten sen pořád vracet třeba až do rána. Jen asi ve dvou nebo třech případech (a to bylo spíš dříve) jsem tu neskutečnou tíhu překonal a povedlo se mi postavit se na posteli (věřte byl to fakt záhul) a v tu chvíli tíha spadne a v pokoji přestane být ta tma, ale denní svělo a sen se změní v běžné LD.

 

Zdroj: https://www.esoterikweb.cz